Sollihagan 8

7374 Røros

+47 72 41 20 00

Døgnåpen vakttelefon

Man-Fre: 08:00-16:00

Kontortid

Om oss

OM OSS

Elektropunkt AS ble etablert i 2011 og du finner oss på Sollihagaen 8, 7374 Røros. Siden oppstart har bedriften hatt en fin utvikling, både i omsetning og antall kunder

Vi kan hjelpe deg med det meste av elektroinstallasjoner. Installasjoner av lys, varme, overvåking og alarmanlegg, samt motor og automasjon.

Elektropunkt as har blitt kårets til årets Gasellebedrift i 2016, 2017 og 2018!

Firmaet eies av ansatte.

Ansatte

Thomas Engesvold

Montør og saksbehandler
Ansatt siden 2011

Kontakt
thomas@elektropunkt.no
454 22 635

Terje Roar Brænd

Daglig leder/installatør
Ansatt siden 2020

Kontakt
terje@elektropunkt.no
488 93 101

Lars Morten Sivertsvold

Montør og saksbehandler
Ansatt siden 2018

Kontakt
lars@elektropunkt.no
902 05 220

Oddvar Aspås

Pensjonist
Ansatt siden 2011

Kontakt
oddvar@elektropunkt.no
995 05 025

Rolf Andre S.Langen

Montør og saksbehandler
Ansatt siden 2015

Kontakt
rolf@elektropunkt.no
917 31 140

Jonas Østbyhaug

Saksbehandler/Ekom ansvarlig
Ansatt siden 2018

Kontakt
jonas@elektropunkt.no
994 04 305

Tord Leander Hjertenes

Montør
Ansatt siden 2017

Kontakt
tord@elektropunkt.no
981 30 331

Jørgen Bekkos

Lærling
Ansatt siden 2020

Kontakt
jorgen@elektropunkt.no
467 62 663

Thomas Løken

Montør
Ansatt siden 2021

Kontakt
thomasl@elektropunkt.no
453 37 667

Alexander Moen Ingebrigstvoll

Lærling
Ansatt siden 2021

Kontakt
alexander@elektropunkt.no
955 50 555